Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.9.2012 TJ Viktoria Sedlec - SK Sokol Malešov 2:1 (1:1)

4. 11. 2012

 

TJ  Viktoria Sedlec - SK Sokol Malešov 2:1 (1:1)

Už ve 3. min. se sedlecká lavička předčasně radovala z vedoucí branky. Pospíšil na levé straně uvolnil Hvězdu, který přesným centerm na zadní tyči našel samotného  P.Mrštíka, ale ten hohužel mířil těsně vedle pravé tyče. Další brankovou příležitost si Viktorka vytvořila po čtvrthodině hry.V 19. min. se záložník Volenec prosadil na hranici pokutového území a střelou po zemi k tyči překonal gólmana Táborského, ale na poslední chvíli z brankové čáry vykopával do autu záložník Žídek. Po rohovém kopu Volence se na malém vápně dobře zorientoval Pospíšil, ale ten střílel do brankáře Táborského a z následné dorážky přestřelil branku hostů dobíhající záložník Hvězda. Poté obě mužstva nakopávala dlouhé balóny za obranu a spoléhala se na brejky. Na straně Malešova se projevila ztráta špílmachra Michala Rejtárka, který by hru nejen zklidnil, ale dal by jí i myšlenku. Ve 38. min. se TJ Viktoria Sedlec dostala šťastně do vedení.  Po autovém vhazování se ke střele z  25ti metrů odhodlal Kolda a jeho šťastně tečovaná střela skončila překvapivě přesně v levé šibenici Táborského branky. - 1:0. Ovšem jedno gólový náskok Viktoria Sedlec do druhého poločasu neudržela, protože přišla 43 min., kdy se k trestnému kopu postavil kapitán Radek Špitálník. Jeho míč tečovaný zdí neudržel na brankové čáře gólman R. Vokoun v rukavicích a dobíhající záložník Joska s přehledem vyrovnal na -1:1.

Obraz hry se ve druhém dějství nezměnil i nadále oba soupeři nakopávali dlouhé balóny a spoléhali se na brejky.V 66. min. záložník Nekola ze střední vzdálenosti protáhnul k levé tyči sedleckého gólmana R.Vokouna. Ve druhém dějství sedlecký útok oživil svým příchodem střídající útočník Jelínek. Byl to právě on, kdo se dostal z pohledu Viktorky do první šance druhého poločasu. V 68. min. útočník Jelínek se dostal do brejku a v dobré brankové příležitosti přihrál před branku hostů v domnění, že najde svého nabíhajícího kolegu v útoku Pospíšila, ten však byl dva metry po zadu. V 72. min. stoper Kožnar poslal kolmicí Jelínka do brejku, ten si před vápnem z pravé strany vyměnil míč Pospíšilem a ranou po zemi k bližší tyči rozjásal domácí diváky 2:1 V samé závěru malešovští hráči ještě dvakrát zahrozili. Nejprve v 80. min. to v diváckém sektoru zahučelo, protože Špitálníkův trestný kop ze střední vzdálenosti letěl těsně na břevno Vokounovy branky. V 85. min. útočník Klečák měl na noze vyrovnání, když z velkého vápna překonal brankáře R. Vokouna, ale z brankové čáry vykopával nejlepší hráč zápasu kapitán Nikola Kožnar. TJ Viktoria Sedlec po 90 minutách porazila doma Malešov  2:1.

 

Branky: 38. Kolda, 72.Jelínek – 43. Joska 

Rozhodčí  : František Nykl

ŽK : Kožnar, Vavřina –   Železný, Menšík, Prokop

TJ  Viktoria Sedlec:  Vokoun  –  Gono, Kožnar, Vavřina, Kolda  –  Reichert,(54 . Pe. Mrštík) L. Tvrdý, M. Volenec, Hvězda  –  Pospíšil, Pa. Mrštík, ( 46. Jelínek), (75. Poul )

SK Sokol Malešov : Táborský – R. Špitálník, Krásenský, Železný, Prokop  – Nekola, Radil, Joska , Žídek( 53. Horyna) – Klečák Menšík ( 68.Kalfiřt)

zdroj:http://www.viktoriasedlec.com